AK Parti Mersin İl Başkanlığına İsmail Taşpınar Atandı

0
57

ak-parti-logo

Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Mersin İl Başkanlığına İsmail Taşpınar atandı.

Kısa bir süre önce Ak Parti Mersin İl Başkanı ve İl yönetiminin istifa etmesinin ardından Başkanlık ve yönetim için arayışa geçen Ak Parti Genel Merkezi yaptığı çalışmalar sonucunda Ak Parti Mersin İl Başkanlığına İsmail Taşpınar’ı atadı. 1973 Niğde doğumlu olan Mali müşavir olan Taşpınar, daha önce de Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştu.ismail_taspinar

Mersin Siyaset – www.mersinsiyaset.net‘e açıklamalarda bulunan Ak Parti İl Başkanı İsmail Taşpınar, partisini seçimlerde birinciliğe taşımak için çalışacaklarını söyledi.

“Tecrübelerden istifade edeceğiz”

Parti içinden gelen İsmail Taşpınar, “Geçmişte merkez ilçe yöneticiliği ve ilçe başkanlığı yaptım. İl başkan yardımcılığı yaptım. Bunlar bizim için önemli tecrübelerdir. Hem bu tecrübelerden istifade edeceğiz hem de benden de tecrübeli arkadaşlarımızı ekibimize katarak hep beraber partimizi önümüzdeki 2 seçime götüreceğiz. Kendimize İnşallah güveniyoruz. Allah bize güvenenleri mahcup ettirmesin” dedi.

“Bazı ilçeler değişecek”

İlçe başkanlıklarında değişikliklerin de olacağının sinyalini veren İl Başkanı Taşpınar, “Bazı ilçelerimizde değişikliklere gideceğiz. Bu konuyla alakalı henüz bir planlama yapmadık” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here