Beşiktaş Yeni Sezon Formaları 15 Haziran’dan İtibaren Kartal Yuvası’nda…

0
592

bjk-2015-2016-forma

Adidas’ın hazırladığı 2015/16 sezonu Beşiktaş formaları 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren Kartal Yuvası Mersin ve Adidas mağazalarında satışa sunulacak…

Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon formaları taraftarla buluşuyor…

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalar, Adidas Türkiye tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuluyor. Yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da yalnızca siyah ve beyaz renklerde olmasından hareketle ‘’Başka Renk Yok’’ olarak ortaya çıktı.

Lansman kapsamında, Adidas 2015/16 formaları ilk kez 11 Haziran tarihinde Beşiktaş ve Adidas resmi sitelerinden taraftarlar ile paylaşıldı. Yeni sezon formaları, 15 Haziran’da ise Kartal Yuvası Mersin mağazası, Adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/besiktas adresinde satışa sunulacak.

15 Haziran’da formaların satışa çıkmasıyla başlayacak #başkarenkyok kampanyası, dergi ilanı, vitrin, mağaza içi iletişim materyalleri, dijital ve sosyal medya iletişimi ve PR içerikleri ile de destekleniyor olacak.
 
Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalarİç Saha Forması:
İç Saha Forması tasarımında Beşiktaş’ın beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. adidas’ın 2015-16 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak teknolojiye sahip adidas 2015/16 İç Saha Forması, hem siyah, hem de beyaz şort ve çorapla kombinlenebiliyor. Omuz bölümünde adidas’ın simgesi üç bantın yer aldığı formanın yine omuz bölgesinde nefes alan meş paneller bulunuyor.  Kol uçları ve alt bölümünde yer alan meş katman ise formamıza modern ve sade bir şıklık yaratıyor. 
Çubuklu Forma:
Beşiktaşlı taraftarların özlemle beklediği Çubuklu Forma, 2015/16 futbol sezonunda taraftarlarla  yeniden buluşuyor. adidas’ın 2015-16 futbol sezonu tasarım dilini yansıtan forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor.  Formanın arkasındaki isim ve numara penceresinin hemen altında yer alan çubuklu panel ile formanın ön alt bölümündeki beyaz bant klasik görünüme fark katıyor.


3. Forma:
adidas’ın sade ve zengin tasarımları, 2015/16  3. Forma için bir araya geliyor,  “Siyah Forma”, yeni futbol sezonu için göz alıcı bir görünümle tasarlanıyor.  V-insert yakalı formanın kol uçları ve alt bölümünde yer alan beyaz bantlar 3. Formanın şıklığını tamamlıyor.

A Futbol Takımının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alanClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel dikiş ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

2015/16 sezonu yetişkin formaları 139TL, çocuk formaları ise 105TL’lik satış fiyatıyla, 15 Haziran itibariyle, Kartal Yuvası Mersin mağazasında satışa sunulacaktır.

Yenişehir Gündem

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here