CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tarsus’a Geliyor!

0
48

kemal-kilicdaroglu-tarsus

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3. kez Mersin’e geliyor. Bu kez Tarsus’ta Mersinlilere seslenecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce 22 Nisan’da Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Milletvekili Adayları Tanıtım toplantısına katılmış, Mersin’de çeşitli ziyaretlerde bulunmuştu. Ardından 13 Mayıs’ta Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Gülnar ve Mut İlçelerinde mitingler gerçekleştirerek Mersinlilere seslenmişti. Bu kez 25 Mayıs Pazartesi günü saat 16.00’da Tarsus Cumhuriyet Meydanı’nda Tarsuslularla buluşacak olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin’e gösterdiği ilgi sevinçle karşılandı. Ayrıca Hatay 1. sıra Milletvekili Adayı Grup Yorum’un eski solisti Hilmi Yarayıcı da mitinge katılarak saat 15.00’te miting alanında Tarsuslulara sevilen şarkılarını seslendirecek.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan Yüzyılın Projesi: Merkez Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesinde Mersin ve Mersin Limanının öne çıkması Mersinlilere umut olmuştu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 25 Mayıs’taki Tarsus ziyaretinin ardından yine 2 Haziran’da Mersin’de büyük bir miting gerçekleştirmeyi planlıyor.

Yenişehir Gündem

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here