Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 939 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Yenişehir İlçe Danışma Kurulu Toplandı

18 Nisan 2016 - 210 views
Ana Sayfa » Güncel » CHP Yenişehir İlçe Danışma Kurulu Toplandı

CHP Mersin Yenişehir İlçe Danışma Kurulu toplantısı 16 Nisan 2016, Cumartesi günü Yenişehir Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya CHP Parti Meclisi Üyeleri Fikri Sağlar, Ali Öztunç, Milletvekili Dr. Hüseyin Çamak, İl Başkanı ve yöneticileri, Kahramanmaraş İl Başkanı ve Elbistan İlçe Başkanı, Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve İlçe Danışma Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; CHP Yenişehir İlçe Örgütü’nün bir önceki Danışma Kurulundan sonraki yaptığı çalışmalar, 1 Kasım seçim çalışmaları ve sonuçlar, parti içi eğitim çalışmaları ve 1 Kasım sonrasında uygulamaya konulan “Yenişehir’i Dinliyoruz” projesi anlatıldı ve değerlendirildi.
CHP Yenişehir İlçe Başkanı Hüseyin Özveren’inn açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Parti Meclisi Üyeleri Fikri Sağlar ve Ali Öztunç, İl Başkanı Apdullah Özyiğit ve Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin konuşmalarını  etkinlik slayt sunumu ve bunun ardından Sivil Toplum Çalışmaları Komite Başkanı Av. Şerife Arıcı Yıldız’ın “Yenişehir’i Dinliyoruz” projesi sunumu yer aldı.
Toplantı,İlçe Eğitim Sekreteri Ahmet Çelik, parti içi eğitim ve mahalle komiteleri çalışmalarını anlattıktan sonra,partililerin çalışmalar ile ilgili değerlendirmeleri ve geleceğe yönelik önerilerini sunmasıyla sona erdi.
chp-yenisehir-ilce-danisma-kurulu2
chp-yenisehir-ilce-danisma-kurulu3

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım