Dolar : Alış : 3.8277 / Satış : 3.8346
Euro : Alış : 4.5086 / Satış : 4.5167
HAVA DURUMU
hava durumu

Mersin20°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 53 Kategoride 932 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Öztürk’ten 1 Mayıs Çağrısı

26 Nisan 2014 - 15 kez görüntülendi.
Ana Sayfa » Gençlik » CHP Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Öztürk’ten 1 Mayıs Çağrısı

chp-yenisehir-ali-ozturk

CHP Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Öztürk, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı ile ilgili yazılı bir mesaj yayınladı.

Şehrin en kalabalık caddelerinde insan yığınları birbirleri ile yarışırcasına her adımda yeni bir insan sırasını geride bırakıyor, yenisini geçmek için bir yeni adım daha atıyor… Herkesin bir uğraşı var, ama’sı var, idealleri var… Aslına bakılırsa her insan yığını yeni bir tüketime doğru yol alıyor. Hep daha fazla arzuladığı mutlulukları, hayalleri, zevkleri, aşkları ederinde bir tüketime… Kapitalizm de her duygunun bir paha’sı var. Tüketmeden sahip olamayacağımız duygular… Ve yarın yine aynı insanlar daha çok tüketmek için adımlayacak, arkasında daha az tüketen yığınları bırakmanın yorgunluğunu yaşayacaklar.

Ey büyük insanlar üretip yaratanlar ülkemizin fedakar işçileri ve tüm Dünya’nın emekçileri gelin bu 1 Mayısta kapitalist sömürü sistemine  son vermek için. Yoksulluğa, yolsuzluğa ve yasaklara karşı birleşin siz de kurun, kurun artık kurun emeğe dayalı insanca düzeni..

Ali ÖZTÜRK
CHP Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yazılım