CHP’den Büyük Mersin Mitingi!

0
30

buyuk-mersin-mitingi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir kez daha Mersin’e geliyor. Bu kez 2 Haziran’da “Büyük Mersin Mitingi”nde Mersinlilere seslenecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce 22 Nisan’da Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Milletvekili Adayları Tanıtım toplantısına katılmış, Mersin’de çeşitli ziyaretlerde bulunmuştu. Ardından 13 Mayıs’ta Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Gülnar ve Mut İlçelerinde mitingler gerçekleştirerek Mersinlilere seslenmişti. Daha sonra 25 Mayıs’ta Tarsus Cumhuriyet Meydanı’nda Tarsuslularla ve aynı gün Kazanlılılarla buluşmuştu.  Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin’e gösterdiği bu ilgi sevinçle karşılandı.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan Yüzyılın Projesi: Merkez Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesinde Mersin ve Mersin Limanının öne çıkması Mersinlilere umut olmuştu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu  2 Haziran Salı günü “Büyük Mersin Mitingi”nde seçime günler kala Mersinlilerle buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here