Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 938 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’li Kuyucuoğlu: “Lütfi Elvan Mersinlileri Kandırıyor”

28 Ekim 2015 - 157 views
Ana Sayfa » Güncel » CHP’li Kuyucuoğlu: “Lütfi Elvan Mersinlileri Kandırıyor”

serdal-kuyucuoglu-lutfi-elvan-mersinlileri-kandiriyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Adayı Serdal Kuyucuoğlu AKP’nin vaatlerini değerlendirerek “eski bakan Lütfi Elvan daha önceki AKP’li bakanlar gibi Mersinlileri kandırıyor” dedi.

Çukurova Havaalanı, 5 adet Serbest Bölge, Kazanlı Turizm Bölgesi, Liman-Otoyol bağlantısı, Mersin Lojistik Bölgesi, D-400 karayolunun genişletilmesi gibi projelerin önceki dönemlerde de vaat edildiğini ve verilen sözlerin tutulmadığı gibi söz veren eski bakanların da ortadan kaybolduğunu hatırlattı.

Kuyucuoğlu açıklamasında, “Mersinlilerin bu hikâyelere karnı tok. Her dönem yeni bir bakanları aynı vaatleri yapıyor. 13 yıldır iktidardalar neden yapmadılar. Ellerini tutan engel olan mı oldu? Lütfi Elvan Ulaştırma bakanıydı, bugün billboardlarda sergiledikleri vaatleri görevdeyken neden yapmadı.” dedi.

AKP’lilerin Mersin’e hizmet etmek amacında değil, oy toplamak amacında olduğunu belirten Kuyucuoğlu, “vaatlerde bulunuyorlar, vaatte bulunan bakan bir sonraki seçimde yok. Yeni gelen bakan da aynı sözleri veriyor. Lütfi Elvan da sonraki seçim Mersin’de olmayacak. Sözlerinin hesabı sorulamayacak.

AKP’nin halka sunacak çalışılmış bir programının olmadığını söyleyen Serdal Kuyucuooğlu ” Haziran’da programları yoktu, bizim vaatlerimizi eleştirip kaynak nerede diyorlardı. 1 Kasım seçimlerinde bizim programımızı taklit ediyorlar ve miting meydanlarında kaynak millet diyerek nutuk atıyorlar.

Bunların enerjisi tükenmiş. Vizyonları kalmamış. Siyaseten olduğu gibi ekonomik olarak da Türkiye’yi krize doğru götürüyorlar. Ülkeden yabancı sermaye kaçıyor. Turist gelmiyor; güven, istikrar ve hukukun olmadığı yere turist de, yabancı sermaye de gelmez.

1 Kasım’da ‘Önce Türkiye’ diyerek halkın iktidarını kuracağız, ülkeye huzuru, barışı, istikrarı, sosyal adaleti, demokrasi ve kalkınmayı biz getireceğiz.” dedi.

serdal-kuyucuoglu-lutfi-elvan-mersinlileri-kandiriyor2

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım