‘Deli Saraylılar’ Forum Mersin’e geliyor…

0
46

fmdeli_saraylilar

Forum Mersin, 4 Temmuz Cumartesi günü ünlü modacı Neslihan Yargıcı, sunucu ve eski milli basketbolcu Neslihan Yavuzcan ve ünlü pop müzik sanatçısı Yeliz’i ağırlayacak. Konuklar, Osmanlı ve Türk adetleri üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.

Mersin ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Mersin, Ramazan’a özel hazırladığı etkinlikleriyle ziyaretçilerine şenlik havasında bir ay yaşatıyor.

Forum Mersin, 4 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’de ünlü modacı Neslihan Yargıcı, sunucu ve eski milli basketbolcu Neslihan Yavuzcan ve ünlü pop müzik sanatçısı Yeliz’in birlikte sunacağı ‘Deli Saraylılar’ programına ev sahipliği yapacak. Müzik, nostalji ve tarihi bilgilerin harmanlanacağı sohbette; aile geçmişi çok eski zamanlara dayanan 3 ünlü konuk, ziyaretçilere Osmanlı ve Türk adetlerini, yemeklerini, müziğini, kültürünü, sosyal yaşamını yeniden canlandıran hikayeler anlatacak.

Ünlü konuklar, keyifli sohbet sırasında hem kendileri hem de eskimeyen geleneklerimiz hakkında bilinmeyenleri anlatırken alışveriş merkezinde renkli anlara sahne olacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here