Dr.Müftüoğlu,“Önceliğimiz insan odaklı hizmet”

0
56

can-muftuoglu-mhp

Mlliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Dr.Can Müftüoğlu, “Bizim yerel yönetim anlayışımız, çağdaş, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları ve tüm semtleri aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır.” dedi.

Önceliklerinin insan odaklı hizmet olduğuna vurgu yapan Müftüoğlu, “Bizim anlayışımız kenti top yekûn düşünen, bu kentin geçmişten günümüze uzanan tüm değerlerine sahip çıkarken; onları koruyup, kollayarak günümüzde de güncelliğini sürdürmesi için çaba gösteren, geçmişle günümüz arasında köprü görevini üstlenen bir anlayıştır.

Yine bizim yönetim anlayışımız; kentte yaşayan tüm insanların kaynaşması, dayanışması ve hemşericilik bilincinin pekişmesi çabalarını geliştirerek, barış, huzur ve kardeşliğin en üst düzeyde tesisine yönelik çalışmaları en öncelikli görev sayan bir anlayıştır.

Yıllarca insanlarımızla iç içe olduğumuz için Yenişehir’de insan odaklı projelerimizi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Hem sağlık hem sosyal, hem de kültürel  alanda yapacağımız projelerimizde hep ön planda hemşerilerimiz, insanlarımız olacak. Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak Yenişehir’i Yenişehirli hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz.” ifadelerini kullandı.

PARTİ AYRIMI OLMAYACAK 

Müftüoğlu konuşmasına şöyle devam etti: “Allah izin verirse çalışmalarımız sonunda, milletimiz, seçmenimiz bize bu görevi verdiğinde artık biz Yenişehir için elimizden gelen ne ise, ne yapmamız gerekiyorsa, herhangi bir ayrım yapmadan, herhangi parti ayrımı yapmadan eşit şekilde bir belediye başkanı olmak için büyük bir mücadele vereceğiz. Yani, ‘benim başkanım böyle olmalı’ anlamında büyük gayret içerisinde olacağız. ‘Halka hizmet hakka hizmet’ diyeceğiz. Yenişehir’imizi daha da büyütmek, Yenişehir’imizde insanların yüzünü güldürme anlamında bizler ekiplerimizle beraber büyük bir gayretin içerisinde olacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here