Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 938 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Özarslan Barbaros Mahalle Sakinleriyle Buluştu

17 Aralık 2014 - 195 views
Ana Sayfa » Güncel » Kaymakam Özarslan Barbaros Mahalle Sakinleriyle Buluştu

yenisehir-kaymakam-barbaros-mahallesi1

Yenişehir Kaymakamlığı tarafından organize edilen, “İlçe Mahalle ve Site Sorunları Tespit ve Çözüm Ekibi” toplantısı 17 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 14:00 de Barbaros Mahallesi’nde yapıldı.

Mahalledeki bir kafeteryada düzenlenen toplantıya, Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan başta olmak üzere; Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Ecer, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akpınar, MESKİ Şube Müdürü Emre Gürkal Gökçe, Büyükşehir Belediyesi Kırsala Hizmet Şube Müdürü Durali Gülnarlı, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Hürsan Zorba, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Dinç, İlçe Müftüsü Halil Uzun, İlçe Nüfus Müdürü Bahattin Avcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İrfan Akkar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil Çelebiyılmaz,  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayhan Aykut, İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdür V. Cemal Uslu, Barbaros Mahalle Muhtarı Ahmet Er’in katılımı ile  mahalle sakinlerinin sorunları dinlendi.

Bu toplantıyı düzenlemekteki amaçlarının, vatandaşın ayağına giderek sorunlarını yerinde dinlemek ve çözüm bulmak olduğunu ifade eden Yenişehir Kaymakamı Dr. Özarslan sözlerine devam ederken; “Asıl olan yüz yüze iletişimdir. Koordinasyonu sağlamak, kurumlar arası işbirliğini temin etmek merkezi hükümetin ilçede temsilcisi olan Kaymakamın en önemli görevidir. Bu toplantılarda mahallenin sürekli karşı karşıya kaldığı  güncel sorunları, bizzat bu sorunlar içinde yaşayan mahalleliden öğreniyoruz. Ben inanıyorum bu karşılıklı buluşmalar ve tanışmalar işi kolay kılacak, süreçleri hızlandıracak kaymakamlık, Mersin Büyükşehir Belediyesi-Yenişehir İlçe Belediyesi, muhtarlık ve mahalleli arasında daha yakın ilişkiler kurulup, mahallelinin sorunlarının bilinmesine ve bunların çözümüne katkı verecektir” diye belirtti.

yenisehir-kaymakam-barbaros-mahallesi2

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım