Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin15°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 936 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Özarslan’dan, Okul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı

30 Mayıs 2014 - 30 views
Ana Sayfa » Eğitim » Kaymakam Özarslan’dan, Okul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı

kaymakam-okul-mudurleri

Yenişehir 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu toplantısı 28.05.2014 saat.14:00’ de Namık Kemal Ortaokulu konferans salonunda yapıldı.

Toplantıya; Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Dağ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nureddin Can, resmi ve özel tüm okul müdürleri katıldı.

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılının Genel Değerlendirilmesi (Öğrenci Devam-Devamsızlıkları, Disiplin Olayları, Kültürel Faaliyetler, Projeler) sunumu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nureddin Can tarafından yapıldı.

Kaymakam Dr. Mustafa Özarslan; “Eğitim ve öğretimde eğitim kurumlarımızda öğrenime çok ağırlık veriyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlamak için özellikle eğitime, terbiye kısmının üzerinde hassasiyetle durmalıyız. Okul yöneticilerimiz, intizama-disipline önem vermeli ancak bu disiplin yöntemi; cezalandırıcı olmaktan ziyade çocuklarımızı yönlendirici, ikna edici yöntemler içeren disiplin araçları olmalıdır. Bağımlılığa neden olabilecek, cep telefonu kullanımının okul ve sınıflarda önlenmesi için okul bazında uygulamalar gerçekleştirilmelidir” diye belirti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım