Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 938 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kent Konseyi Kadın Meclisi 6. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

03 Kasım 2014 - 96 views
Ana Sayfa » Güncel » Kent Konseyi Kadın Meclisi 6. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

yenisehir-kent-kosneyi-kadin-meclisi-genel-kurul

Yenişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi 6. olağan genel kurul toplantısı Yenişehir Kent Konseyi binasında yapıldı.

Genel kurula çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte gönüllü üyeler katıldı.Açılış konuşmasının ardından Divan başkanlığı seçimi yapıldı. Başkanlığa Zeynep Uz, yazmanlıklara Halime Bozkurt ve Zehra Şaldırdak getirildiler. Atatürk ve silah arkadaşları, devrim ve cumhuriyet şehitleri adına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Kent konseyi kadın meclisi genel sekreteri Nuran Doğaroğlu Yenişehir kent konseyi kadın meclisinin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Bilgilendirmenin ardından, 2013-2014 dönemine ait faaliyet raporunu okudu ve 2014-2015 yıllarına ait planlanan projeler ve yapılacak çalışmalar konusunda, kurulu bilgilendirdi.

Gündem gereği Yenişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı, ardından da Yürütme Kurulu üyelerinin seçimine geçildi Başkanlığa Nuran Doğaroğlu, yürütme kurulu üyeliklerine Atike İlkbahar, Ruhsar Uçar, Seher Yalçınkaya, Hülya Karadağ, Halime Bozkurt, Ayla Oran Erciyes, Çiğdem Akbaba, Yüksel Kapıkıran, Zeliha Akkuş, Ayşe Kaşur, Zeynep Uz, Fulda Bozkaplan, Fatma Mısır, Zöhre Çifçi oybirliği ile seçildiler.

Genel Kurul sonrası yapılan ilk yürütme kurulu toplantısında Genel Sekreterliğe oy birliği ile Zehra Şaldırdak getirildi.Yenişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak kadınlara yönelik daha çok projenin üretilmesi ve hayata geçirilmesi konusundaki dilek ve temennilerin ardından toplantıya son verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım