Mersin Görme Engelliler Spor Kulübü’nden Başkan Genç’e Ziyaret

0
41

mersin-gorme-engelliler-spor-kulubu1

Mersin Görme Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı Mehmet Şükrü Demir, Genel Sekreter ve aynı zamanda B2-B3 Futsal Takım kaptanı Yüksel Çelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Ateş, Başkan Genç’e derneklerine yapmış olduğu malzeme desteğinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

M. Şükrü Demir yaptığı açıklamada; Takımımız Konya’da 9-13 Haziran tarihleri arasında yapılan B2,B3 Futsal takımları 2.lig 1. Kademe maçları sonrasında 2.sıraya geldi. 2.dönem maçlarında da bu başarıyı sürdürürsek 1.ligde oynama şansını yakalayacağız. Tabi bu başarıda sayın Başkanımız İbrahim Genç’in takımımıza yapmış olduğu malzeme yardımının da büyük katkısı oldu. Kendilerine ve Yenişehir Belediyesi’ne bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz, dedi.

Başkan İbrahim Genç’ te yaptığı açıklamada; “Sosyal hayatta engellilere sunulan imkan ve hizmetler, bir toplumun gelişmişlik düzeyi ve çağdaşlığının ölçütü olmakla birlikte, insana verilen değer ve önemin belirgin göstergesidir. Yenişehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde engelli veya engelsiz tüm amatör spor kulüplerine yardımcı olmaya çalışıyoruz, dedi.

mersin-gorme-engelliler-spor-kulubu2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here