Mersin Üniversitesi Spor Kulübü Suat Özdal ile Anlaştı

0
153

suat-ozdal-mersin-universitesi

Mersin Üniversitesi Spor Kulübü (MEÜSK), A Kadın Basketbol Takımı için Suat Özdal ile anlaştı. Deneyimli menajer Özdal, 2015-2016 sezonunda kulübün Basketbol Şube Danışmanı olarak görev yapacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün kuruluş aşamasından 2013-2014 sezonuna kadar kulüp menajeri olarak görev yapan, geçtiğimiz sezon Mersin Basketbol Takımı’nın kuruluşunda yer alan ve genel menajerliğini üstlenen Suat Özdal, Mersin Üniversitesi Spor Kulübü ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

İmzalar, 20 Temmuz Pazartesi günü yapılan görüşme sonrası MEÜSK Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Kaya ve Özdal tarafından atıldı. Görüşmeye MEÜSK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Kar ve Basketbol Antrenörü Burak Uyar da katıldı.

2015-2016 sezonunda MEÜSK Basketbol Şube Danışmanı olarak görev alan Suat Özdal; kulübün müsabakalarına, kamplarına, antrenmanlarına ve tüm etkinliklerine katılacak, kulübün A Kadın Basketbol Takımı oyuncularının transferlerinde, oyuncularla ve menajerleriyle görüşmeler yapacak, kulüp yönetim kuruluna ve Baş Antrenöre takım oluşumunda oyuncu önerilerinde bulunacak, takımın deplasman, konaklama ve transferleri ile ilgili çalışmaların yanı sıra sponsorluk görüşmeleri yapacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here