Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 939 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Milli Eğitim çalışanları ödül kriterleri görüşüldü.

19 Kasım 2014 - 119 views
Ana Sayfa » Eğitim » Milli Eğitim çalışanları ödül kriterleri görüşüldü.

milli-egitim-odul

Yenişehir ilçesinde bulunan İlkokul Müdürleri Ödül Kriterleri Bilgilendirme ve Değerlendirme toplantısı, 18 Kasım 2014 Salı günü saat 15:00’ de Aydınlıkevler İlkokulu Toplantı Salonunda yapıldı.

Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan başkanlığında yapılan toplantıya;İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil Çelebiyılmaz, Şube Müdürü Mustafa Bakkal, İlçe İlkokul Müdürleri, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Bilim Sanat Merkezi Müdürü ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü katıldı.

Toplantıda; Milli Eğitim çalışanları ödül kriterleri görüşüldü.

Kaymakam Dr. Özarslan; “Milli Eğitim çalışanlarını ödüllendirme kriterlerini; okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin önerilerini de dikkate alarak belirledik. Eğitim ve öğretimde fiziki açıdan en yeni binalara-dersliklere, en modern ders araçlarına sahip olunsa da asıl olan öğretmenlerin idealistliğidir, adanmışlığıdır, coşkusudur ve öğretme aşkıdır. Öğretmenlerde ve okul yöneticilerinde bu aşkı bu yangını başlatacak küçük kıvılcımlardan bir tanesinin de ödüllendirmeler olduğuna inanıyoruz. Ödüllendirme kriterlerimiz açık, şeffaf ve ulaşılabilirdir. Bu kriterleri sağlayanları hemen ödüllendireceğiz” diye belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım