MODER 7. Otomotiv Güz Şenliği kapılarını açtı

0
47

retro4

Mersin Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği (MODER) tarafından düzenlenen MODER 7. Otomotiv Güz Şenliği, birbirinden cazip kampanyalar ve indirimlerle kapılarını açtı.

5-9 Kasım tarihleri arasında MODER Üyesi 16 yetkili satıcı 19 markanın son model araçlarını bölge halkı ile buluşturan olan MODER 7. Otomotiv Güz Şenliği, bu yıl retro konseptiyle Mersinlilerle buluştu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın da katıldığı açılışta konuşma yapan MODER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çayan, bu yıl 7.’sinin gerçekleştirildiği MODER Otomotiv Şenlikleri’nde son model araçların Mersinlilerin beğenisine sunulduğunu söyledi. Bu yıl farklı bir konseptle ziyaretçilerin karşısına çıktıklarını belirten Çayan, “Geçmiş ile bugünü bizlere aynı anda yaşatacak olan MODER 7. Otomotiv Güz Şenliği’ndeki tüm etkinlikler bizi 80’li – 90’lı yıllara götürecek. Bu konsepti etkinliğimizin gerçekleştirileceği alanın her köşesinde bulabileceksiniz. Nostalji köşemizde geçmiş yıllardan bugüne kalan eşyaları sergilerken, greenbox ve fotoğraf çekim alanlarında da özlem duyduğumuz yılları bugüne taşıyacağız. Tüm bu etkinliklerde görev alacak gösteri ekipleri, sanatçılar ve çalışanlar dönemin kıyafetleri ve aksesuarlarıyla sizlerle olacak. Ayrıca Forum Mersin’in bu yılda etkinliğimize ev sahipliği yapıyor. Bu işbirlikleri için Forum Mersin yönetimine, etkinliğimize sponsor olan İş Bankası, Starpet, Castrol ve Sungurtaş’a teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Konuşmaların ardından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MODER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çayan ve MODER Üyeleri şenliklerin açılışını gerçekleştirdi. Standları tek tek gezen Kocamaz, araçlar hakkında bilgi aldı.

Zaman tünelinde yolculuk
MODER 7. Otomotiv Güz Şenlikleri bu yıl retro konsepti ile meraklılarıyla buluştu. MODER Üyesi yetkili satıcıların son model araçlarının yanı sıra klasik otomobiller de MODER 7. Otomotiv Güz Şenlikleri’nde sergilendi. 80’ler dans gösterisi, rock konseri, nostalji bandosunun etkinliklerinin de yer aldığı şenlikler kapsamında kurulan nostalji nostalji köşesi de ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü. MODER 7. Otomotiv Güz Şenliği, 9 Kasım Pazar akşamına kadar Forum Mersin AVM Atıf Yılmaz Meydanı’nda devam edecek.

retro5 retro3 retro2 retro1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here