Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 939 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden Abidin Yağmur’a Ödül

08 Haziran 2014 - 119 views
Ana Sayfa » Güncel » Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden Abidin Yağmur’a Ödül

abidin-yagmur-odul

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) – Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması’nda dereceye giren eserler belli oldu. Mersin İmece Gazetesi Yazıişleri Müdürü Abidin Yağmur, Yerel Basın Teşvik kategorisinde “Ben bir gün oyunlardayken” başlıklı yazısıyla üçüncü oldu.

TSYD – Spor Toto Spor Yazarları Armağanı yarışması sonuçlandı ve 12 dalda toplam 37 ödül sahiplerini buldu.

TSYD Genel Merkez Yönetimi, geçen yıl olduğu gibi yeni dönemde de yarışmaya katılan eserlerin daha ayrıntılı incelenmesi için o branşın uzmanlaşmış ve tamamı spor yazarlarından oluşan isimler tarafından değerlendirilmesini sağlama düşüncesiyle 4 ayrı jüri belirledi.

Yerel basın teşvik ödülü jürisi Erdoğan Arıpınar (Başkan), Atilla Gökçe, Devrim Sağıroğlu, Ergun Hiçyılmaz, Esat Yılmaer, Eyüp Karadayı, Güray Soysal, Güven Taner, Kahraman Bapçum, Mehmet Atalay, Meriç Enercan, Nezih Alkış ve Onur Belge’den oluştu. Jüri, yazılı yerel basın dalında Atilla Özgen’i (Yeni Gün gazetesi) “Tuvalet parasıyla 1. Lig’de” başlıklı çalışmasıyla birinciliğe değer buldu.

Aynı kategoride ikinciliği Rıdvan Can (Van Sesi gazetesi) “Boya Sandığından madalya çıkıyor” başlıklı eseriyle kazandı.

Mersin İmece Gazetesi Yazıişleri Müdürü Abidin Yağmur da, geçen yıl Mersin’in ev sahipliğinde yapılan Akdeniz Oyunları’nı hem sportif, hem de sosyal açıdan ele aldığı “Ben bir gün oyunlardayken” başlıklı yazısıyla 3.’lük ödülünü kazandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım