Yenişehir Belediyesi Okullara Narenciye Dağıttı

0
60

yenisehir-narenciye1

Yenişehir Belediyesince bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan Mersin Uluslararası Narenciye Festivali kapsamında sınırları içerisinde bulunan okullara narenciye dağıtımı gerçekleştirildi.

Yenişehir Belediyesince, bölgesindeki bazı okullara narenciye dağıtımı yapıldı. Dağıtım sırasında Yenişehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nuran Kurtuluş ile Sosyal İşler Müdürü Mahmut Alan, öğrencilere narenciyenin faydalarını ve beslenmedeki önemini anlatarak hafta sonu yapılacak olan festivale aileleri ile birlikte katılmaları konusunda bilgilendirdi.

Mersin’in simgeleşen festivallerinden biri haline gelen ve bu yıl 30 ülkeden gösteri gruplarının katılacağı 5. Mersin Uluslararası Narenciye Festivali’ne Yenişehir Belediyesince 100.000 tl katkıda bulunuluyor.

Narenciyeyi tüm dünyaya tanıtmak, narenciye tüketiminin yanı sıra marka değerini arttırmak amacıyla organize edilen Mersin Uluslararası Narenciye Festivali’nin 5.’si 15-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Adnan Menderes Bulvarı sonunda bulunan alanda yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here