Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 938 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yenişehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu İkinci Kez Toplandı

24 Haziran 2014 - 96 views
Ana Sayfa » Güncel » Yenişehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu İkinci Kez Toplandı

yenisehir_kent_konseyi_yurutme_kurulu_toplantisi

Yenişehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu yeni dönem ikinci toplantısını gerçekleştirdi.

Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, kent konseylerinin belediyelerin yapamadığı, çözemediği, çarpıcı ve ihtiyaç duyulan projeleri yaşama geçirmek için çalışmalar yapması gerektiğini belirterek, Yenişehir Kent Konseyi’ne her türlü desteği vereceklerini bildirdi.

Yenişehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı, Yenişehir Kent Konseyi binasında yapıldı. Toplantıya, Yenişehir Belediye Başkanı Genç, Kent Konseyi Başkanı Serhat Dövenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Hülya İnce ve yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Dövenci, toplantının önemli maddelerinden birinin Yenişehir Kent Konseyi Kadın, Gençlik ve Engelli Meclisleri için Yenişehir Belediyesi 2015 bütçesine konulacak ödenek ile ilgili olduğunu kaydetti.

Toplantıda konuşan Başkan Genç, kent konseylerinin kenti kalkındıran, belediyelerin yapamadığı, çözemediği, çarpıcı ve ihtiyaç duyulan projeleri yaşama geçirmek için çalışmalar yapması gerektiğini dile getirdi. Kentin ana sorunlarının saptanmasıyla oluşacak projelerin yaşama geçirilmesi konusunda, Yenişehir Belediyesi olarak Yenişehir Kent Konseyi’ne gerekli her türlü desteğin verileceğini ifade eden Genç, yeni dönemde hazırlanan projelerin hayata geçirilmesi için tüm olanakları seferber ederek çalışacaklarını kaydetti.

Toplantıda ayrıca, “Kadın ve Çocuklara Yönelik Cinsel Suçlara İlişkin Basın Metni”ne Yenişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi’nce imza konulması maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım