Dolar : Alış : 3.8872 / Satış : 3.8942
Euro : Alış : 4.5770 / Satış : 4.5853
HAVA DURUMU
hava durumu

Mersin17°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 53 Kategoride 931 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yenişehir Kent Konseyi’nde Görev Dağılımı Yapıldı

07 Haziran 2014 - 18 kez görüntülendi.
Ana Sayfa » Güncel » Yenişehir Kent Konseyi’nde Görev Dağılımı Yapıldı

yenisehir-kent-konseyi-yurutme-kurulu

Yenişehir Kent Konseyi’nin yeni dönem ilk Yürütme Kurulu toplantısı, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç’in katılımıyla gerçekleştirildi.

6 Haziran Cuma günü saat 16.30’da Yenişehir Kent Konseyi binasında yapılan toplantıya Başkan Genç’in yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Serhat Dövenci ve Yürütme Kurulu üyeleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan Kent Konseyi Başkanı Dövenci, bu toplantının en önemli maddelerinden birinin yürütme kurulu görev dağılımı olduğunu belirtti. Yapılan görev dağılımında, Başkan Genç’in önerisiyle Hülya İnce Yenişehir Kent Konseyi Genel Sekreterliğine, Hasan Engin de Mali Sekreterliği oy birliği ile seçildi.

Yenişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi ve Engelli Meclisi’nden gelen ve yeni dönemde yapılması düşünülen çalışmalarla ilgili önerilerin değerlendirildiği toplantıda konuşan Başkan Genç, kent konseyi çalışmalarını çok önemsediğini belirtti. Kent konseylerinin temel görevinin kentin ana problemlerini saptayarak, projeler halinde belediye başkanına sunmak olduğunu ifade eden Genç, yeni yürütme kurulunun bu konuda verimli çalışmalar yapacağına inandığını, Yenişehir Belediyesi olarak Kent Konseyi’ne katkılarının artarak süreceğini kaydetti. Önceki dönemlerde birçok projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren Genç, yeni dönem için de hazırlanmış birçok projelerinin olduğunu ve bunların hayata geçirilmesi için tüm olanakları seferber ederek çalışacaklarını vurguladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yazılım