Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

mersin15°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 52 Kategoride 936 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yenişehir’de Uyuşturucu Maddelerle Mücadele Devam Ediyor

20 Aralık 2014 - 49 views
Ana Sayfa » Güncel » Yenişehir’de Uyuşturucu Maddelerle Mücadele Devam Ediyor

uyuturucu-ile-mücadele

Yenişehir Uyuşturucu Maddelerle Mücadele Eylem Planı Kurul toplantısı, 19 Aralık 2014 Cuma günü saat 15:00 de Kaymakamlık makamında yapıldı.

Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan başkanlığında yapılan toplantıya; İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ümit Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akpınar, Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Hayrullah Yücesoy, İlçe TSM Sorumlu Hekimi Uzm. Dr. Hürsan Zorba, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Dinç, İlçe Müftüsü Halil Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil Çelebiyılmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İrfan Akkar ve ŞÖNİM Müdürü Çiğdem Göllü katıldı.

Yapılan toplantıda, Yenişehir TSM Sorumlu Hekimi Uz. Dr. Hürsan Zorba tarafından bonzai ve uyuşturucu maddeler ile ilgili yaptığı bilgilendirmenin ardından, ilçe kurumlarının konu ile ilgili yaptıkları işlemleri paylaşarak, bir sonraki toplantıya kadar yapılması gereken işler yeniden organize edildi.

Yenişehir İlçesi Bağımlılık Yapıcı Maddeler ve Bağımlılıkla Mücadele Yerel Eylem Planı 2014-2016 toplantılarının 3 ayda bir olmak kaydıyla, mahalle muhtarları ile toplantı yapılarak daha etkin bir şekilde çalışmalar yapılmasına, kurumların bir daha ki toplantıya kadar uyuşturucu ile mücadele ile ilgili mahallelerde somut en az 2 (iki) çalışma yapmalarına ve ayrıca mahallelerde faaliyette bulunmalarına karar verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Yazılım