Yenişehirliler Ramazan’ın İlk İftarında Bir Araya Geldiler

0
33

yenisehir-iftar1

Ramazan Ayının ilk iftar yemeğinde Yenişehirliler, Aşevi’nin yanında bulunan basketbol sahasında kurulan iftar çadırında bir araya geldi.

Yenişehir Belediyesi’nin Aşevinde, tüm yıl boyunca tatil günleri hariç gerçekleştirdiği yemek yardımı Ramazan ayı süresincede iftar yemeği olarak devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazanın ilk günü iftar yemeğinden, çok sayıda vatandaşımız yararlandı.

Ramazan Ayı’nın tüm vatandaşlara bereket getirmesini dileyen Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayı’nda Aşevinin yanındaki basketbol sahasında vatandaşlarımıza iftar yemeği veriyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza tüm yıl olduğu gibi Ramazan ayında da elimizden geldiğince katkıda bulunuyoruz. Hizmetlerimizin sürekli ve kalıcı olması en büyük hedefimizdir, bu hedef doğrultusunda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İftar sofrasına gelmekte zorlanan, ulaşım problemi yaşayan vatandaşlarımız için 50.Yıl, Menteş ve Akkent Mahallelerinden servisler kaldırılacaktır. Ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Aşevinde hazırlanan yemeklerin Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası gibi kurumların yanı sıra, hayırsever vatandaşlarımızın da yaptığı bağışlarla hazırlandığı belirtildi.

yenisehir-iftar2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here